There are no slide to show, Please make sure you have configured SlideShow correctly.

 

 

Klart for Lyngdal Cup 2017



Lyngdal Cup arrangeres for 37 gang og som vanlig er Eiger representert med flere lag. I årets cup finner vi G10 lag 1 og 2, G11 lag 1 og 2 samt J11 og G12.
Tradisjonen tro starter kampene torsdag morgen før det blir offisiell åpning med oppmarsj torsdag kveld.
Vi satser på å få til noen oppdateringer underveis.
Første Eigerlag i aksjon er G11-2 som allerede torsdag morgen møter Midtbygden 1 med avspark 08:40.

Her er kampoppsettet for Eigerlagene i Lyngdal Cup 2017:

  KLASSE DAG KL.SLETT "HJEMMELAG" "BORTELAG"
  G10 Torsdag 10:00 VARHAUG IL 2 GUTTER 10 EIGER FK 1 GUTTER 10
  G10 Fredag 16:20 EIGER FK 1 GUTTER 10 BOGAFJELL IL 1 GUTTER 10
  G10 Fredag 19:00 BRYNE FK 2 GUTTER 10 EIGER FK 1 GUTTER 10
  G10 Lørdag 11:20 SOKNDAL IK 2 GUTTER 10 EIGER FK 1 GUTTER 10
  G10 Lørdag 17:00 EIKEN/HÆGEBOSTAD. 1 GUTTER 10 EIGER FK 1 GUTTER 10
           
  G10 Torsdag 11:20 ROSSELAND BK 3 GUTTER 10 EIGER FK 2 GUTTER 10
  G10 Fredag 08:00 AUSTRÅTT IL 2 GUTTER 10 EIGER FK 2 GUTTER 10
  G10 Fredag 17:40 EIGER FK 2 GUTTER 10 LYNGDAL IL 1 GUTTER 10
  G10 Lørdag 12:50 EIGER FK 2 GUTTER 10 MIDTBYGDEN IL 2 GUTTER 10
  G10 Lørdag 18:40 VOLL IL 1 GUTTER 10 EIGER FK 2 GUTTER 10
           
  G11 Torsdag 12:10 EIGER FK 1 GUTTER 11 HAVDUR IL 1 GUTTER 11
  G11 Fredag 10:00 EIGER FK 1 GUTTER 11 FIGGJO IL 1 GUTTER 11
  G11 Fredag 14:10 EIGER FK 1 GUTTER 11 HELLELAND IL 3 GUTTER 11
  G11 Lørdag 13:30 BOGAFJELL IL 2 GUTTER 11 EIGER FK 1 GUTTER 11
  G11 Lørdag 16:10 EIGER FK 1 GUTTER 11 FARSUND IL 1 GUTTER 11
           
  G11 Torsdag 08:40 EIGER FK 2 GUTTER 11 MIDTBYGDEN IL 1 GUTTER 11
  G11 Fredag 08:40 EIGER FK 2 GUTTER 11 LYNGDAL IL 7 GUTTER 11
  G11 Fredag 12:10 EIGER FK 2 GUTTER 11 KLEPP IL 3 GUTTER 11
  G11 Lørdag 11:20 EIGER FK 2 GUTTER 11 HAVDUR IL 2 GUTTER 11
  G11 Lørdag 15:30 EIGER FK 2 GUTTER 11 EXPRESS 2 GUTTER 11
           
  J11 Torsdag 12:50 EIGER FK 1 JENTER 11 VARHAUG IL 1 JENTER 11
  J11 Fredag 11:20 EIGER FK 1 JENTER 11 TORVASTAD IL 1 JENTER 11
  J11 Fredag 16:20 EIGER FK 1 JENTER 11 SANDVED IL 1 JENTER 11
  J11 Lørdag 13:30 EIGER FK 1 JENTER 11 LYNGDAL IL 1 JENTER 11
  J11 Lørdag 17:50 EIGER FK 1 JENTER 11 KLEPP IL 1 JENTER 11
           
  G12 Torsdag 09:20 EIGER FK 1 GUTTER 12 VARHAUG IL 1 GUTTER 12
  G12 Torsdag 14:10 EIGER FK 1 GUTTER 12 STAAL JØRPELAND 1 GUTTER 12
  G12 Fredag 10:40 EIGER FK 1 GUTTER 12 ROSSELAND BK 2 GUTTER 12
  G12 Lørdag 09:20 EIGER FK 1 GUTTER 12 LYNGDAL IL 4 GUTTER 12
  G12 Lørdag 17:50 EIGER FK 1 GUTTER 12 KÅSEN IL 2 GUTTER 12

Neste kamp


Det er ingen kamper på kalenderen.

Sportsplanen

Tabell 4. divisjon avd 1 2017

Lag Ka +/- Po
EIK 2 22 30 49
Randaberg 22 28 42
Hundvåg 21 13 37
Klepp 22 0 37
Eiger 22 15 35
Hinna 22 9 31
Rosseland 22 -3 30
Voll 22 -2 28
Midtbygdens 22 2 27
Buøy 22 -18 26
Sunde 22 -18 26
Hana 23 -7 26
Sola 2 21 -28 22
Havørn 21 -21 18

Aktivitetskalender

søndag, 22. oktober kl 14:00 - 15:00
G-11 mot Hidra
tirsdag, 24. oktober kl 18:00 - 19:00
G-11 mot Gandal
tirsdag, 24. oktober kl 18:30 - 20:00
J-13 1er mot Vidar 1
fredag, 27. oktober kl 18:00 - 21:00
Bridge-kveld for barn/ungdom
lørdag, 28. oktober kl 12:00 - 18:00
Barnedåp

Siste kamp

4. divisjon avd. 1 2017
Stadion: Stadion: Hålå kunstgras tor, 05. okt. 2017 19:00
Eiger
Eiger
-:- Kampinfo
Rosseland
Rosseland

Grasrotandelen

Støtt oss med DIN grasrotandel!

Gjennom Grasrotandelen fra Norsk Tipping, kan du støtte oss uten at det koster deg noe!

For å bli giver, gå inn på denne siden og søk opp Eiger Fotballklubb som din grasrotmottaker.

Takk for din støtte!

Besøk oss på Facebook