Klart for Lyngdal Cup 2017



Lyngdal Cup arrangeres for 37 gang og som vanlig er Eiger representert med flere lag. I årets cup finner vi G10 lag 1 og 2, G11 lag 1 og 2 samt J11 og G12.
Tradisjonen tro starter kampene torsdag morgen før det blir offisiell åpning med oppmarsj torsdag kveld.
Vi satser på å få til noen oppdateringer underveis.
Første Eigerlag i aksjon er G11-2 som allerede torsdag morgen møter Midtbygden 1 med avspark 08:40.

Her er kampoppsettet for Eigerlagene i Lyngdal Cup 2017:

  KLASSE DAG KL.SLETT "HJEMMELAG" "BORTELAG"
  G10 Torsdag 10:00 VARHAUG IL 2 GUTTER 10 EIGER FK 1 GUTTER 10
  G10 Fredag 16:20 EIGER FK 1 GUTTER 10 BOGAFJELL IL 1 GUTTER 10
  G10 Fredag 19:00 BRYNE FK 2 GUTTER 10 EIGER FK 1 GUTTER 10
  G10 Lørdag 11:20 SOKNDAL IK 2 GUTTER 10 EIGER FK 1 GUTTER 10
  G10 Lørdag 17:00 EIKEN/HÆGEBOSTAD. 1 GUTTER 10 EIGER FK 1 GUTTER 10
           
  G10 Torsdag 11:20 ROSSELAND BK 3 GUTTER 10 EIGER FK 2 GUTTER 10
  G10 Fredag 08:00 AUSTRÅTT IL 2 GUTTER 10 EIGER FK 2 GUTTER 10
  G10 Fredag 17:40 EIGER FK 2 GUTTER 10 LYNGDAL IL 1 GUTTER 10
  G10 Lørdag 12:50 EIGER FK 2 GUTTER 10 MIDTBYGDEN IL 2 GUTTER 10
  G10 Lørdag 18:40 VOLL IL 1 GUTTER 10 EIGER FK 2 GUTTER 10
           
  G11 Torsdag 12:10 EIGER FK 1 GUTTER 11 HAVDUR IL 1 GUTTER 11
  G11 Fredag 10:00 EIGER FK 1 GUTTER 11 FIGGJO IL 1 GUTTER 11
  G11 Fredag 14:10 EIGER FK 1 GUTTER 11 HELLELAND IL 3 GUTTER 11
  G11 Lørdag 13:30 BOGAFJELL IL 2 GUTTER 11 EIGER FK 1 GUTTER 11
  G11 Lørdag 16:10 EIGER FK 1 GUTTER 11 FARSUND IL 1 GUTTER 11
           
  G11 Torsdag 08:40 EIGER FK 2 GUTTER 11 MIDTBYGDEN IL 1 GUTTER 11
  G11 Fredag 08:40 EIGER FK 2 GUTTER 11 LYNGDAL IL 7 GUTTER 11
  G11 Fredag 12:10 EIGER FK 2 GUTTER 11 KLEPP IL 3 GUTTER 11
  G11 Lørdag 11:20 EIGER FK 2 GUTTER 11 HAVDUR IL 2 GUTTER 11
  G11 Lørdag 15:30 EIGER FK 2 GUTTER 11 EXPRESS 2 GUTTER 11
           
  J11 Torsdag 12:50 EIGER FK 1 JENTER 11 VARHAUG IL 1 JENTER 11
  J11 Fredag 11:20 EIGER FK 1 JENTER 11 TORVASTAD IL 1 JENTER 11
  J11 Fredag 16:20 EIGER FK 1 JENTER 11 SANDVED IL 1 JENTER 11
  J11 Lørdag 13:30 EIGER FK 1 JENTER 11 LYNGDAL IL 1 JENTER 11
  J11 Lørdag 17:50 EIGER FK 1 JENTER 11 KLEPP IL 1 JENTER 11
           
  G12 Torsdag 09:20 EIGER FK 1 GUTTER 12 VARHAUG IL 1 GUTTER 12
  G12 Torsdag 14:10 EIGER FK 1 GUTTER 12 STAAL JØRPELAND 1 GUTTER 12
  G12 Fredag 10:40 EIGER FK 1 GUTTER 12 ROSSELAND BK 2 GUTTER 12
  G12 Lørdag 09:20 EIGER FK 1 GUTTER 12 LYNGDAL IL 4 GUTTER 12
  G12 Lørdag 17:50 EIGER FK 1 GUTTER 12 KÅSEN IL 2 GUTTER 12

Neste kamp

Treningskamper 2018
Stadion: Stadion: Uenes gress Datum lør, 03. feb. 2018 Beginn 15:00
Flekkefjord
Flekkefjord
-:- Kampinfo Eiger
Eiger

Sportsplanen

Tabell 4. divisjon avd 1 2018

Lag Ka +/- Po
Bogafjell 0 0 0
Bryne 2 0 0 0
Eiger 0 0 0
Frøyland 0 0 0
Klepp 0 0 0
Lura 0 0 0
Midtbygdens 0 0 0
Moi 0 0 0
Nærbø 0 0 0
Riska 0 0 0
Sola 2 0 0 0
Varhaug 0 0 0
Vaulen 0 0 0
Ålgård 0 0 0

Aktivitetskalender

lørdag, 27. januar kl 00:00
Eigerfest
lørdag, 03. februar kl 10:00 - 17:00
Samfundet skole - turnering
lørdag, 24. februar kl 10:00 - 15:00
G12 mix-turnering
søndag, 25. februar kl 08:00 - 17:00
Barnedåp
fredag, 02. mars kl 18:00 -
FFO overnatting

Siste kamp

4. divisjon avd. 1 2017
lør, 28. okt. 2017 15:00
Voll
Voll
1:1 Eiger
Eiger

Grasrotandelen

Støtt oss med DIN grasrotandel!

Gjennom Grasrotandelen fra Norsk Tipping, kan du støtte oss uten at det koster deg noe!

For å bli giver, gå inn på denne siden og søk opp Eiger Fotballklubb som din grasrotmottaker.

Takk for din støtte!

Besøk oss på Facebook